EFT-KONSULENTER ANGIVET ALFABETISK

EFT Børnekonsulenter

Vi forsøger jævnligt at ajourføre siden, så vi er  up-to-date med aktive EFT Børnekonsulenter

Aida Mansoor, am@aidamansoor.dk, tlf. 93600558, område Fyn/Odense, Matrix Reimprinting practitioner 

Anette Ciraklar anette@ciraklar.dk, tlf. 40982166, område Midsjælland,  Matrix Reimprinting

Anita Stein Stysiek Købenavn/Hvidovre, Kroppenshelse@outlook.dk, Matrix Reimprinting practitioner

Anna Mette Strøm Dahl, am@amsd.dk, tlf. 22143401,  område Midt- og Vestjylland, , Matrix Reimprinting practitioner 

Anna Prip  mail@annaprip.dk, EFT basis tlf. 31133167, København

Anne Klüwer, mail@annekluwer.dk, tfl. 40597131, Matrix Reimprinting practitioner, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Anne Lionett Annelionett@gmail.com,  Matrix Reimprinting practitioner

Anne-Mette Nør Brunsvig, Anne-Mette80@ofir.dk,  Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 27202934, Nord- og Midtjylland.

Anni Svane Pedersen, anni-spedersen@hotmail.com, Område Nordsjælland, Matrix Reimprinting practitioner

Bettina Holm, bttbaun@gmail.com, Matrix Reimprinting practitioner ,tlf. 27528464, Nordjylland/Midtjylland

Camilla Harbo Andersen, camillaharbo@yahoo.dk,  Matrix Reimprinting practitioner, Sjælland.

Camilla Stæhr, c@visual.as, tlf. 22664554, Matrix Reimprinting practitioner, Charlottenlund/Storkøbenhavn/Nordsjælland

Christina Gobert, christinagobert@gmail.com, tlf. 20811041, Matrix Reimprinting practitioner – område Vest- og Midtsjælland

Christina Larsen, Matrix Reimprinting practitioner, mcchristina@icloud.com, område: Danmark

Dorthe Hyldig, dorthehyldig.1969@gmail.com Matrix Reimprinting practitioner, Sjælland 

Eva-Lotta Y. Atterling EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse, lotta.atterling@gmail.com, tlf. 004795903387, Norge

Heidi Gjelstrup Klinge, dinbalance@heidiklinge.dk, EFT practitioner, Sønderjylland, tlf. 41196346

Helle Pihl, EMatrix Reimprinting practitioner, kontakt@helle-pihl.dk, tlf. 61695777, Odense C + S, Ringe, Årslev

Henrik Colstrup Klank, henrik_ks@live.dk, Matrix Reimprinting practitioner, Midt og Nordjylland, tlf. 31230343

Ingebjørg H. Sletten  EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse@yahoo.no, tlf. 004792893408, Norge, kranglam

Inger Margrethe Olsen, Ingers.helse@gmail.com  Matrix Reimprinting practitioner – område Syd- og Midtsjælland

Jeanette Bak Enevoldsen,  info.energiuniverset@gmail.com, tlf. 30290273, område Bording+Midjylland, Matrix Reimprinting

Jeanette Tikjøb  jeanett.tikjøb@outlook.dk, tlf. 60117826, Mamprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, område Sjælland 

Jeannie Skovby, kontakt@akustella.dk Roskilde/Vestsjælland, tlf. 42717333, Matrix Reimprinting, børneEFTkonsulent, tlf. 42717333

Jobina Jansson, jobina.n.jansson@gmail.com, Matrix Reimprinting practitioner, Vestsjælland, tlf. 28932412

Johanne Eis, johanne@energiterapeuten.dk, tlf. 44439052, Fyn, EFTMR-terapeut

Julia Saroja Aaes EFT basis, Juliaaaes@gmail.com, Storkøbenhavn

Kate Frydkær, kate@katefrydkaer.dk,  Matrix Reimprinting – område Jylland/Fyn, tlf. 60821203

Klaus Semmelmann, info@ropaanu.dk, Sønderjylland, tlf. 51725971, Matrix Reimprinting practitioner

Laila Mandrup,kst.mandalai@gmail.com, tlf. 40861024, Matrix Reimprinting practitioner, Sydsjælland 

Lena Ringkow Petersen  Matrix Reimprinting practitioner, ringkow@gmail.com, tlf. 2664459, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Leni Lykke Olsen, Matrix Reimprinting practitioner, lenilykke@live.dk, tlf. København

Linda Clemmensen  Matrix Reimprinting practitioner, EFT Avanceret, EFFTbørneklasse, lindaclemmensen@hotmail.com, tlf. 2065, 7642, Storkøbenhavn 

Louise Speiermann  louise@speiermann.dk, tlf. 26130009, EFT basis, Sjælland

Luise Thye-Østergaard   EFTMR traumeterapeut, Storkøbenhavn, luise.thye.oestergaard@gmail.com, tlf. 24942969

Mada Plesner, info@madaplesner.com, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 31515158, område Sjælland og København

Mads Vibe-Hastrup  mads@vibe-hastrup.dk, tlf. 53716266, Matrix Reimprinting practitioner, København og Nordsjælland 

Maja Valentin  majavalentin@gmail.com, Matrix Reimprinting practitioner, Avanceret EFT, børneEFTklasse, tlf. 22522613, København

Marie Brown  marie@wemakepeace.org, tlf. 24915910, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, Nordsjælland

Marlene Liljendal EFTMR traumeterapeut mliljendal@hotmail.com, tlf. 20295796, Fyn og øer

Mayanne Damgård, post@my-feet.dk, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 30710718, Østjylland

Merete Holst Pallesen, mereteholstpallesen@gmail.com, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 60673709 – Område Nordjylland

Mette Karkov, mkarkov@hotmail.com, Matrix Reimprinting practitioner, Østjyllland, tlf. 66610217 

Mette Knarreborg, mette@knarreborg.com, Matrix Reimprinting practitioner, Vesetsjælland, tlf. 38281158

Mette Theilgaard mette.theilgaard76@gmail.com, tlf. 26391926, Matrix Reimprinting, Nordsjælland

Mia Kragh Sylvest, Matrix Reimprinting practitioner, miasylvest@gmail.com, tlf. 20350525, hele Sjælland 

Monica Krenkel, minimand@hotmail.com, tlf. 30123457, område Nordsjælland, Storkøbenhavn, Matrix Reimprinting practitioner

Ninna Mamsen, ninnam@gmail.com, tlf. 42223328, Matrix Reimprinting practitioner, Sydjylland 

Pernille Bothmann pernille@bothmann.dk – mobil 29890949, område Storkøbenhavn – Vestegnen, Matrix Reimprinting practitioner

Pia Vibeke Hausted, pespensen@yahoo.dk, Matrix Reimprinting practitioner, Syddanmark, tlf. 40500221

Rachele Haagensen, recka7univers@gmail.com, EFTMR traumeterapeut, tlf. 31391129, område Danmark

Susanne Nim, sanne.nim@gmail.com, Matrix Reimprinting practitioner, Esbjerg og Jylland

Therese Weilguny  theresewilguny@gmail.com, tlf. 20123286, Matrix Reimprinting practitioner,  Bornholm 

Tina Pakula, tina@wepeople.dk, EFTMR Traumeterapeut, tlf. 61311400, område København – Sjælland

Tina Kryger, tina@hypnose-klinik.dk, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 29261500, Trekantsområdet 

Tine Granzow, Matrix Reimprinting practitioner, Tine_jorgensen@hotmail.com, tlf. 51903858, Sjælland, København, Nordsjælland

Vibeke Kamille Mynthe Østergaard, EFT practitioner, vibsfodterapi@gmail.com, tlf. 31316677,  København 

Winni Christensen kontakt@winnisunivers.dk, tlf. 26821679, EFT basis, Midtjylland

Vil du være EFT Børneambassadør eller traumeterapeut (EFTMR-TERAPEUT)

VIL DU MEGET MERE?

vil du være med up front?

Bliv professionel Børneunderviser – Bliv EFT Børneambassadør

eller

Start på den sundhedsfaglige grunduddanelse til EFTMR-terapeut NU – En stærk visionær traumeterapeut-uddannnelse, der bygger bro, styrker og skaber nye muligheder.

KARRIERESKIFT?