EFT-KONSULENTER ANGIVET ALFABETISK

EFT Børnekonsulenter

Anette Ciraklar anette@ciraklar.dk, tlf. 40982166, område Midsjælland,  EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting

Anna Prip  mail@annaprip.dk, EFT basis, EFTbørneklasse, tlf. 31133167, København

Anne Holse, anneholse@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Anne Klüwer, mail@annekluwer.dk, tfl. 40597131, børneEFTklasse, EFT basis + avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Anne Lionett Annelionett@gmail.com, EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting

Annebeth Pedersen  bethpeder1@gmail.com, tlf. 26391926, EFT basis, EFT Børnekonsulent, område  Langebæk/Sydsjælland

Anne-Mette Nør Brunsvig, Anne-Mette80@ofir.dk, børneEFTklasse, EFT basis + Matrix Reimprinting, tlf. 27202934, Nord- og Midtjylland.

Camilla Stæhr, c@visual.as, tlf. 22664554, børneEFTklasse, EFT basis+ EFT avanceret, Matrix Reimprinting, Charlottenlund/Storkøbenhavn/Nordsjælland

Christina Gobert, christinagobert@gmail.com, tlf. 20811041, børneEFTklasse, EFT basis + avanceret EFT, matrix Reimprinting practitioner – område Vest- og Midtsjælland

Christina Larsen, EFT basis, EFTbørneklasse, EFT niveau 3, Matrix Reimprinting practitioner, mcchristina@icloud.com, område: Danmark

Dorte Ravn, info@tappingcoach.dk, tlf. 30327299, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner – område Jylland

Evah Izabella Beierholm, eva@livs-appetit.dk, tlf. 40330298, Danmark, Nordsjælland 

Eva-Lotta Y. Atterling EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse, lotta.atterling@gmail.com, tlf. 004795903387, Norge 

Heidi Bach, hbach34@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis

Helga Koch, halkgamleskole@gmail.com, Sønderjylland, EFT basis, EFTbørnekonsulent, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Helle Pihl  EFT/TFT, EFTbørneklasse, kontakt@helle-pihl.dk, tlf. 61695777, Odensen C + S, Ringe, Årslev

Ingebjørg H. Sletten  EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse@yohoo.no, tlf. 004792893408, Norge, kranglam

Inger Margrethe Olsen, Ingers.helse@gmail.com børneEFTklasse, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner – område Syd- og Midtsjælland

Ingermaria Veller, Iveller@live.dk, børneEFTklasse, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner – område Norddjurs

Jeanette Tikjøb  jeanett.tikjøb@outlook.dk, tlf. 60117826, EFT basis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, område Sjælland 

Jeannie Skovby, kontakt@akustella.dk Roskilde/Vestsjælland, tlf. 42717333, EFT basis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting, børneEFTkonsulent, tlf. 42717333

Johanne Eis, johanne@energiterapeuten.dk, tlf. 44439052, Fyn, EFT basis, EFTbørnekonsulent, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Julia Saroja Aaes EFTbørneklasse, EFT basis, Juliaaaes@gmail.com, Storkøbenhavn

Kamilla Lynx, lynx.creation@gmail.com, EFT basis + børneEFTklasse – område København, tlf. 71527142

Kate Frydkær, kate@katefrydkaer.dk, EFTbørnekonsulent, EFTbasis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting – område Jylland/Fyn, tlf. 60821203

Klaus Semmelmann, info@ropaanu.dk, Sønderjylland, tlf. 51725971, EFT basis, EFT børnekonsulent, EFT avanceret

Lena Ringkow Petersen  EFT børneklasse, EFTbasis, Matrix Reimprinting, ringkow@gmail.com, tlf. 2664459, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Linda Clemmensen  EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Avanceret, EFFTbørneklasse, lindaclemmensen@hotmail.com, tlf. 2065, 7642, Storkøbenhavn 

Line Bundgård, TFT, EFT-børnekonsulent, line@kriseogsorg.dk, tlf. 26666288, Nordsjælland/Kbh.

Liv Juul, hej@livjuul.dk, EFTbørneklasse, EFTbasis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 22980762, København/sjælland

Louise Speiermann  louise@speiermann.dk, tlf. 26130009, EFT basis, EFT Børnekonsulent, Sjælland

Luise Thye-Østergaard   EFT basis, EFT Avanceret, Matrix Reimprinting Practitioner, EFTbørneklasse, STorkøbenhavn, luise.thye.oestergaard@gmail.com, tlf. 24942969

Mada Plesner, info@madaplesner.com, børneEFTklasse, EFTbasis + avanceret EFT, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 31515158, område Sjælland og København

Mads Vibe-Hastrup  mads@vibe-hastrup.dk, tlf. 53716266, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, København og Nordsjælland 

Mai-Britt Seehusen Raagaard  info@skypotential.dk, tlf. 60534502, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent,Næstved

Maja Valentin  majavalentin@gmail.com, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner, Avanceret EFT, børneEFTklasse, tlf. 22522613, København

Marie Brown  marie@wemakepeace.org, tlf. 24915910, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, Nordsjælland

Marlene Liljendal EFT børneklasse, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, Matrix Birth Reimprinting, EFT avanceret, m_liljendal@hotmail.com, tlf. 20295796, Fyn og øer

Merete Holst Pallesen, mereteholstpallesen@gmail.com, EFTbasis, Matrix Reimprinting practitioner, EFTbørneklasse, tlf. 60673709 – Område Nordjylland

Mette Theilgaard mette.theilgaard76@gmail.com, tlf. 26391926, EFT basis, Matrix Reimprinting, Nordsjælland

Mia Kragh Sylvest, TFT, EFT børnekonsulent, miasylvest@gmail.com, tlf. 20350525, hele Sjælland 

Pernille Bothmann pernille@bothmann.dk – mobil 29890949, område Storkøbenhavn – Vestegnen, TFT – EFTbørneklasse

Pia Dyrdorf  dyrdorf@maildk,  tlf. 40366003, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, Slagelse/Vestsjælland

Rebbecca Zophie Svane Møller  rebbeccasvane88@gmail.com, tlf. 50202727, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent, Albertslund og Storkøbenhavn

Rikke L. Lund-Hansen, recka7univers@gmail.com, EFTbasis, Matrix Reimprinting practitioner, EFTbørneklasse, EFT niveau 3, tlf. 31391129, område Danmark

Sandie Kristensen sandie@zonekrop.dk, tlf. 20246800, område Midtsjælland,  EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting practitioner 

Suzanne Jensen, sufurber3@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, Valby (Kbh.)

Therese Weilguny  theresewilguny@gmail.com, tlf. 20123286, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Børnekonsulent , Bornholm 

Tina Pakula, tina@wepeople.dk, EFT basis, børneEFTklasse, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 61311400, område København – Sjælland

Tine Granzow, EFT børneklasse, EFT basis, Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting, Tine_jorgensen@hotmail.com, tlf. 51903858, Sjælland, København, Nordsjælland

Tine Rasmussen  tine.r@outlook.dk, tlf. 28814333, EFT basis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, ET Børnekonsulent, EFT Børneambassadør, Midtsjælland

Ulla Bolette Kierulf-Larsen, uk-larsen@live.dk, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner – område Nordsjælland og København, EFT basis + avanceret, EFTbørnekonsulent, Matrix Reimprinting

Vega Soley Alexandra Vitaly,vegasoley@gmail.com, tlf. 26132312, København/Vestsjælland, EFT basis, EFTbørnekonsulentoverbygning

 Winni Christensen kontakt@winnisunivers.dk, tlf. 26821679, EFT/TFT, EFT Børnekonsulent, Midtjylland

Vil du være EFT Børneambassadør eller traumeterapeut (EFTMR-TERAPEUT)

VIL DU MEGET MERE?

vil du være med up front?

Bliv professionel Børneunderviser – Bliv EFT Børneambassadør

eller

Start på den sundhedsfaglige grunduddanelse til EFTMR-terapeut NU – En stærk visionær traumeterapeut-uddannnelse, der bygger bro, styrker og skaber nye muligheder.

KARRIERESKIFT?