EFT-KONSULENTER ANGIVET ALFABETISK

EFT Børnekonsulenter

Anette Ciraklar anette@ciraklar.dk, tlf. 40982166, område Midsjælland,  EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting

Anna Prip                                mail@annaprip.dk, EFT basis, EFTbbørneklasse, tlf. 31133167, København

Anne Holse, anneholse@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Anne Klüwer, mail@annekluwer.dk, tfl. 40597131, børneEFTklasse, EFT basis + avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Anne Lionett

annelionett@gmail.com, EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting

Anne-Mette Nør Brunsvig, Anne-Mette80@ofir.dk, børneEFTklasse, EFT basis + Matrix Reimprinting, tlf. 27202934, Nord- og Midtjylland.

Camilla Stæhr, c@visual.as, tlf. 22664554, børneEFTklasse, EFT basis+ EFT avanceret, Matrix Reimprinting, Charlottenlund/Storkøbenhavn/Nordsjælland

Christina Gobert, christinagobert@gmail.com, tlf. 20811041, børneEFTklasse, EFT basis + avanceret EFT, matrix Reimprinting practitioner – område Vest- og Midtsjælland

Christina Larsen, EFT basis, EFTbørneklasse, EFT niveau 3, Matrix Reimprinting practitioner, mcchristina@icloud.com, område: Danmark

Dorte Ravn, info@tappingcoach.dk, tlf. 30327299, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner – område Jylland

Evah Izabella Beierholm, eva@livs-appetit.dk, tlf. 40330298, Danmark, Nordsjælland 

Eva-Lotta Y. Atterling        EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse, lotta.atterling@gmail.com, tlf. 004795903387, Norge 

Heidi Bach, hbach34@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis

Helga Koch, halkgamleskole@gmail.com, Sønderjylland, EFT basis, EFTbørnekonsulent, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Helle Pihl                      EFT/TFT, EFTbørneklasse, kontakt@helle-pihl.dk, tlf. 61695777, Odensen C + S, Ringe, Årslev

Ingebjørg H. Sletten              EFT basis, EFT Avanceret, EFTbørneklasse@yohoo.no, tlf. 004792893408, Norge, kranglam

Inger Margrethe Olsen, Ingers.helse@gmail.com børneEFTklasse, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner – område Syd- og Midtsjælland

Ingermaria Veller, Iveller@live.dk, børneEFTklasse, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner – område Norddjurs

Jeannie Skovby, kontakt@akustella.dk Roskilde/Vestsjælland, tlf. 42717333, EFT basis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting, børneEFTkonsulent, tlf. 42717333

Johanne Eis, johanne@energiterapeuten.dk, tlf. 44439052, Fyn, EFT basis, EFTbørnekonsulent, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner

Julia Saroja Aaes EFTbørneklasse, EFT basis, Juliaaaes@gmail.com, Storkøbenhavn

Kamilla Lynx, lynx.creation@gmail.com, EFT basis + børneEFTklasse – område København, tlf. 71527142

Kate Frydkær, kate@katefrydkaer.dk, EFTbørnekonsulent, EFTbasis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting – område Jylland/Fyn, tlf. 60821203

Klaus Semmelmann, info@ropaanu.dk, Sønderjylland, tlf. 51725971, EFT basis, EFT børnekonsulent, EFT avanceret

Krisztina Faludi, EFTbørneklasse, EFTbasis, Matrix Reimprinting practitioner, kfaludi@outlook.dk, tlf. 27912546

Lena Ringkow Petersen  EFT børneklasse, EFTbasis, ringkow@gmail.com, tlf. 2664459, Storkøbenhavn og Nordsjælland

Linda Clemmensen          EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, EFT Avanceret, EFFTbørneklasse, lindaclemmensen@hotmail.com, tlf. 2065, 7642, Storkøbenhavn 

Line Bundgård, TFT, EFT-børnekonsulent, line@kriseogsorg.dk, tlf. 26666288, Nordsjælland/Kbh.

Liv Juul, hej@livjuul.dk, EFTbørneklasse, EFTbasis, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 22980762, København/sjælland

Luise Thye-Østergaard       EFT basis, EFT Avanceret, Matrix Reimprinting Practitioner, EFTbørneklasse, STorkøbenhavn, luise.thye.oestergaard@gmail.com, tlf. 24942969

Mada Plesner, info@madaplesner.com, børneEFTklasse, EFTbasis + avanceret EFT, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 31515158, område Sjælland og København

Maja Valentin  majavalentin@gmail.com, EFTbasis + Matrix Reimprinting practitioner, Avanceret EFT, børneEFTklasse, tlf. 22522613, København

Marlene Liljendal EFT børneklasse, EFT basis, Matrix Reimprinting practitioner, Matrix Birth Reimprinting, EFT avanceret, m_liljendal@hotmail.com, tlf. 20295796, Fyn og øer

Merete Holst Pallesen, mereteholstpallesen@gmail.com, EFTbasis, Matrix Reimprinting practitioner, EFTbørneklasse, tlf. 60673709 – Område Nordjylland

Mia Kragh Sylvest, TFT, EFT børnekonsulent, miasylvest@gmail.com, tlf. 20350525, hele Sjælland 

Pernille Bothmann pernille@bothmann.dk – mobil 29890949, område Storkøbenhavn – Vestegnen, TFT – EFTbørneklasse

Rikke L. Lund-Hansen, recka7univers@gmail.com, EFTbasis, Matrix Reimprinting practitioner, EFTbørneklasse, EFT niveau 3, tlf. 31391129, område Danmark

Sandie Kristensen sandie@zonekrop.dk, tlf. 20246800, område Midtsjælland,  EFT basis, EFTbørneklasse, Matrix Reimprinting practitioner 

Suzanne Jensen, sufurber3@gmail.com, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, Valby (Kbh.)

Tina Pakula, tina@wepeople.dk, EFT basis, børneEFTklasse, EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner, tlf. 61311400, område København – Sjælland

Tine Granzow, EFT børneklasse, EFT basis, Matrix Reimprinting, Matrix Birth Reimprinting, Tine_jorgensen@hotmail.com, tlf. 51903858, Sjælland, København, Nordsjælland

Ulla Bolette Kierulf-Larsen, uk-larsen@live.dk, børneEFTklasse, EFTbasis + EFT avanceret, Matrix Reimprinting practitioner – område Nordsjælland og København, EFT basis + avanceret, EFTbørnekonsulent, Matrix Reimprinting

Vega Soley Alexandra Vitaly,vegasoley@gmail.com, tlf. 26132312, København/Vestsjælland, EFT basis, EFTbørnekonsulentoverbygning

KOMMENDE EFTMRA-TERAPEUTER

SKAL DIT NAVN STÅ HER?

Forår 2019 springer de første EFTMR-terapeuter ud i DK

FÅ PLADSER TILBAGE TIL INTROPRIS – SPAR 8.700 KR. OG BLEV EN DEL AF DE HELT NYE EFTMR-TERAPEUTER – DANMARKS NYE SUNDHEDSFAGLIGE UDDANNELSE